Search
  • רונה ברזילי

טרנדים באיפור לחורף 2019


גם באיפור ובשיער, כמו גם בלבוש, יש טרנדים חדשים בכל עונה.

לא חייבים לאמץ את כולם, בפרט לא טרנדים חולפים שאינם מתאימים לנתונים הטבעיים שלנו, או לגילנו.

להלן אפרט את הטרנדים העיקריים באיפור לחורף הנוכחי, שאותם אתן מוזמנות לאמץ באופן סלקטיבי, לפי טעמכן האישי:

ראשית, אציין שכיום אופנתי המראה המבריק ומייק אפ הרטוב מעט. אני התאהבתי ב"עט ההארה" של "מאק" שמשמש גם כקונסילר וגם יוצר מעין הארה ואף "הרמה" של עור הפנים.

המראה המפודר, שהיה אופני פעם, נחשב למבוגר ולא טרנדי.

בהזדמנות זאת אזכיר שוב, שמתחת למייק אפ, תמיד למרוח קרם עם מקדם הגנה גבוה, לפחות spf 30 על מנת למנוע נזק לעור. את הקרם כדאי למרוח אחרי שטיפת הפנים בבוקר, ולהמתין כרבע שעה עד למריחת המייק אפ הנוזלי מעליו, ליצירת מראה רטוב.

מהן מגמות העיקריות באיפור ?

  1. עור טבעי, לא מט– כאמור, מעל לשכבת קרם ההגנה עלייך למרוח מייק אפ שיקנה לעור גוון אחיד. רמת הגימור היתה בעבר כזאת שיוצרת מעין "מסיכה". כמובן, שרמת הכיסוי תלויה בגוון עורך ובכמה פגמים ופגעי זמן עליך להסתיר. יש נשים שאוהבות כיסוי מלא ויש נערות, ובנות עשרים, שיכולות להסתפק בכיסוי קליל וטבעי. עם זאת, כיום המגמה היא לא לייצר "מסיכה" אלא להראות את העור הטבעי, לרבות נמשים. את גוון המייק אפ יש להתאים לעור הפנים ולבדוק באזור שנושק לצוואר. בקיץ יש לבחור בגוון מעט כהה יותר כי אנו משתזפות גם "בלי כוונה".

  2. גבות פרועות, עבות, מסורקות כלפי מעלה – כפי שאתן בוודאי רואות אצל הסלבס הצעירות, וכוכבות הריאליטי, היום אופנתי מראה הגבות העבות. הגבות לא רק עבות אלא גם פרועות ואף מסורקות כלפי מעלה, "מבולגנות" למראה. מראה הגבות הדקיקות, המצוירות, שהיה אופנתי בעבר כבר מזמן אינו טרנדי, ולכן מי שהגבות שלה דקות מדי רצוי שתעבה אותן באמצעות מסקרה לגבות או באמצעות צללית לגבות. הגבות ממסגרות את הפנים ומשמעותיות בהצערת המראה, ועבודת המילוי שלהן קלה יחסית גם למי שאין לה מיומנות גבוהה באיפור.

  3. גווני ורוד, כתום, צהוב – מבחינת צבעוניות של "שימרים" ושפתונים למיניהם (לרבות ליפ גלוס), הגוונים הבהירים, החמים, הם הכוכבים של העונה (אציין שזה מפתיע לגבי עונת החורף...). אני אישית מעדיפה שפתון "שמנוני" במרקמו, בגוון בהיר, ולא על שפתונים כהים בעלי מרקם יבש. בערב, ללוק דרמטי, אפשר להפציע בשפתון אדום עז (של "מאק" או של "בובי בראון", למשל).

  4. שימרים בעצם הלחי העליונה – כחלק מהמראה הרטוב והמבריק, ובהתייחס לצבעי הפסטל (בעיקר ורוד בייבי וכתום בהיר), מאוד אופנתי להוסיף שימר בגוון ורדרד / כתמתם, בעצמות הלחיים העליוניות. זה מחטב את הפנים ומוסיף נגיעה זוהרת. למי שאינה מחבבת שימרים, אני ממליצה להישאר עם הברונזר המוכר והטוב, שבאמצעותו יש לייצר הצללה או הארה בהתאם למבנה הפנים. המטרה שלנו היא "לייצר" מבנה פנים אובאלי ובהתאם לכך יש להרחיב ולהצר את האזורים הרלוונטיים בפנים.

  5. מוטו – המוטו העיקרי של האיפור העונה הוא המראה הצבעוני, המלאכותי, השמח. הכוונה היא ליצירת צבעוניות ואושר ילדותי מוחצן על הפנים, ואפילו עיבוי השפתיים ויצירת מעין עיקול של השפתיים כלפי מעלה, למראה של חיוך. לא בכל יום אנו מרגישות מאושרות, ואולי באמצעות האיפור העליז והמלאכותי נצליח לייצר תחושת שמחה, ולשדר אותה לסביבה.

  6. טיפ לסיום - חנויות האיפור שאותן אני אוהבת, הן "מאק" ו-"בובי בראון". ב"בובי בראון" זוכות לקוחותיי להנחה בשיעור של 30%, אז אני מזמינה אתכן לסיבוב שופינג עימי, שאותו "נקנח" בסדנת איפור קצרה ותכליתית, שבה תוכלו ללמוד שימוש במוצרי איפור בסיסיים שישדרגו לכן את ה"לוק" ויוסיפו מאוד למראה מטופח ומתוחכם גם מבלי לשנות את המלתחה מקצה לקצה...


40 views