top of page

מהם מוצרי האיפור שהם חובה לקיץ 2017 ?


מהם מוצרי האיפור שהם חובה לקיץ בכלל ולקיץ הקרוב – קיץ 2017 - בפרט ? בכל פעם שאנו נכנסות לאחד מרשתות הקוסמטיקה או האיפור עטים עלינו המאפרים והמוכרים עם שלל המלצות למוצרי "חובה", כביכול. לעיתים, בפרט לנשים שאינן מתאפרות בכלל, וישנן כאלה... המבחר הגדול מאוד מאיים והמעבר מ"לא להתאפר" בכלל, לשלל צלליות ושפתונים, אינו ריאלי. לכן, אפרט להלן את המוצרים שהם "חובה" על מנת להיראות מטופחת וטרנדית, אך מבלי להגזים או לעבור מטמורפוזה טוטאלית.

6 מוצרי איפור חובה לקיץ :

  1. קרם הגנה – גם אם נדמה לך שאינך חשופה לשמש, ושאת עובדת במשרד, או נמצאת בבית עם הילדים, עצם ההליכה ברחוב והנסיעה במכונית, בקיץ הישראלי, יוצרת חשיפה מרובה לשמש. לכן חובה עלייך למרוח, מתחת למייק אפ, קרם עם מקדם הגנה גבוה, לפחות spf 30 על מנת למנוע נזק לעור. אני, באופן אישי, מאוד אוהבת את קרם ההגנה של "קליניק" מסדרת ה- city block המעולה. את הקרם כדאי למרוח אחרי שטיפת הפנים בבוקר, ולהמתין כרבע שעה עד למריחת המייק אפ מעליו.

  2. מייק אפ bb cc– מעל לשכבת קרם ההגנה עלייך למרוח מייק אפ שיקנה לעור גוון אחיד ומט. רמת הכיסוי תלויה בגוון עורך ובכמה פגמים ופגעי זמן עליך להסתיר. יש נשים שאוהבות כיסוי מלא ויש נערות, ובנות עשרים, שיכולות להסתפק בכיסוי קליל וטבעי. כיום אופנתי יותר להראות את העור הטבעי, לרבות נמשים, ולא לייצר "מסיכה" נטולת פגמים. יצוין, שסוג המייק אפ צריך להתאים לסוג העור שלך, למשל, לעור שמן עדיף מייק אפ נטול שומן על בסיס לחות. למי שיש לה "עור טוב" ושאינה זקוקה או מעוניינת בכיסוי מלא, אמליץ על קרם bb שהוא קרם פנים עם מעט פיגמנט של צבע. יש גם cc שנותן כיסוי משמעותי יותר מאשר ה bb. לאחריו מבחינת כיסוי יש מייק אפ. את הגוון יש להתאים לעור הפנים ולבדוק באזור שנושק לצוואר. בקיץ יש לבחור בגוון מעט כהה יותר כי אנו משתזפות גם "בלי כוונה". אני אוהבת את המייק אפ של החברות- "קליניק", "אסתי לאודר", ו- "מאק".

  3. קונסילר – הקונסילר מסייע לנו לטשטש כהות או אדמומיות של העור ואנו נזקקות לו בעיקר באזור שמתחת לעיניים או אם יש לנו נטייה לאדמומיות או פצעונים. גוון הקונסילר נבחר בהתאם לגוון העור שלנו ומטרתו אף היא (כמו של המייק אפ) להקנות לעור גוון אחיד. הוא יותר משמעותי אצל נשים הסובלות מכהות באזור שמתחת לעיניים מה שיוצר מראה "עייף" ומבוגר.

  4. ברונזר – הברונזר מקנה לעור גוון מעט שזוף יותר ועוזר לנו לייצר הצללה בפנים. למשל, להדגיש עצמות לחיים, לטשטש סנטר כפול או מבנה פנים עגול וכד'. לברונזר מברשת ייעודית ואופן ההנחה שלו תלוי במה שאנו רוצות להשיג, כפי שציינתי. הברונזר של "מאק" מצויין לטעמי, וגם של "בובי בראון".

  5. מסקרה – אני מאוד אוהבת איפור עיניים, וככל שהוא דרמטי וכהה, כך אני מחבבת אותו יותר...עם זאת, למי שאין לה זמן או רצון להשקיע, ניתן להסתפק במריחת מסקרה על הריסים. הקפידי שהיא תהיה שחורה ומעבה. אל "תתקמצני". אני ממליצה על המסקרות של "מייבליין" שהן טובות ואינן יקרות. רצוי להסיר עם מסיר איפור עיניים ולא במגבונים שעלולים לייבש את העור הדק והרגיש שמתחת לעיניים. למי שכן אוהבת לאפר את העיניים, אמליץ על העיפרון המעושן של "בובי בראון" בשחור או בחום כהה, שנמרח בקלות מעל העפעף והוא קל לשימוש, גם אם אינך מיומנת במריחת איי ליינר.

  6. שפתון lip stain- מבחינתי אם איפרת את העיניים אפשרי להסתפק בלחות לשפתיים או בחמאת שיאה של "בובי בראון". הקיץ הזה הצעקה האחרונה בתחום הינה- "lip stain" שמעניק לשפתיים לחות וגוון מאוד טבעי ורענן. נגיעה של צבע ולא יותר. זהו מראה טרנדי ולא "יבש" ומזקין כפי שמקנה שפתון בגוון כהה. בכל מקרה, תמיד לקראת הקיץ עדיף שתעברי לצבעים קלילים כמו ורוד בהיר וכתום בהיר, ותימנעי משפתון בורדו או חום לגווניו.


bottom of page